Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zamówienia z USA!

2022-08-12
Zamówienia z USA!

Witam na nowej stronie Erpegowego Piekiełka!

Nie wiem czy wiecie, ale ostatnio Erpegowe Piekiełko, jako działalność gospodarcza, obchodziło swoje drugie urodziny. Dużo się wydarzyło i wiele się zmieniło od tamtego okresu. Już nie jestem tym kolesiem, co to dwa lata temu został zmuszony do założenia swojej własnej firmy na wariackich papierach, gdzie jedynym planem na rozwój było "jakoś to będzie". Teraz to się ma jakoś to już poukładane ;)

Nie jesteśmy tu jednak, by tak sobie pogadać o przysłowiowych kostkach Maryny. Jesteśmy tu, bo kochamy erpegi ;) I dlatego rusza kolejne zbieranie zamówień na gry fabularne z USA.

Część z Was już wie jak to działa, bo już kilka razy robiło się taką akcję. Zamawiacie co Was interesuje z listy, opłacacie, ja zamawiam z USA, a po jakiś dwóch-trzech miesiącach towar dopływa do Polski.

Co tym razem mamy w Menu?

1. Całkowita nowość, czyli najnowsza edycja HYPERBOREA. Dla wielu, jest to jeden z lepszych OSR na rynku. Oprócz podręczników głównych, do zgarnięcia są też przygody, a przygody w OSR, jak to przygody w OSR, możecie wykorzystać w każdym innym OSR. To raczej jednorazowa akcja, więc najprawdopodobniej drugiej szansy na zgarnięcie tych książek nie będzie.

2. Drugim królem OSR jest Old-School Essentials. Też możecie teraz zamówić, ale tutaj jest jeden mały haczyk - z USA będzie tylko The Desiccated Temple of LochaZed & Two NoughtsThe Kalunga Plateau oraz In the Shadow of Tower Silveraxe. Pozostałe pozycje, od Necrotic Gnome, będą szły z magazynu Europy i będą szybko. Dlatego jeżeli nie chcecie sobie blokować dostawy z USA, to rzeczy od NC najlepiej zamówić osobno.

3. Rzeczy wydane przez Exalted Funeral, czyli dużo OSR - Mork Borg i inne.

4. Troika! i dodatki od Melsonia Arts Council.

5. Kolejne zamówienie na rzeczy ze Swordfish Island. Nie wiem czy wiecie, ale pojawił się już trzeci druk The Dark of Hot Springs Island, który jest tańszy i ma inną okładkę (zawartość ta sama). Natomiast w sklepiku zostały ostatnie sztuki z drugiego druku - jak ktoś nie ma, a chce, niech się lepiej pospieszy.

6. Tuesday Knight Games i ich dodatki do najsławniejszej ich gry, czyli do Mothership. Oczywiście, to tej znajdziecie też dwa dodatki od Exalted Funeral.

7. WTF Studios dało światu UVG, ale również Witchburner oraz Longwinter.

8. Skirmish w świecie Mork Borga to oczywiście Forbidden Psalms. Możecie zamawiać podstawki i dodatki do niego.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Czas goni, nie mam czasu tutaj wszystkiego wpisać. Możecie jednak zamówić interesujące Was pozycje z IPR. Do tego możecie się pytać o cały asortyment Exalted Funeral, tylko pamiętajcie, większość rzeczy tam nie jest w hurtowej sprzedaży, więc ceny będą wyższe, niż podane na stronie.

Strona oczywiście w pełni nie jest jeszcze postawiona, ale szkielet już jest, teraz tylko pomału należy uzupełnić listę towarów. Jak czegoś nie możecie zamówić lub coś chcecie w trybie ASAP, to pisać do mnie, postawię lub przerobię w pierwszej kolejności.

Pamiętajcie też, że teraz macie możliwość odroczyć swoją płatność o 30 dni w systemie PayPo.

Został też uruchomiony program lojalnościowy! Więcej wkrótce, ale punkty już możecie zbierać. A jako bonus na start, każdy kto zaloguje się do 15 sierpnia, otrzyma w bonusie 20 punktów, czyli odpowiednik 20 zł.

Do następnego!

PS. Przy towarach z USA pisze co prawda, że zbieramy zamówienia do 15 sierpnia, ale to taka trochę data na szybko, najprawdopodobniej bez problemu jeszcze załapiecie się 16 czy 17 na zamówienie, a może nawet później (zależy od towaru).

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 586 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-06-06
Jest ok
2023-05-29
Błyskawiczna wysyłka, figurki oryginalne wszystko super
pixel